Obrazek książek z tytułem szkolenia

Powiatowa Publiczna Biblioteka w Gliwicach z siedzibą w Pyskowicach zaprasza na szkolenie dla bibliotekarzy pod nazwą „W regionalnej sieci – działalność regionalna na rzecz społeczeństwa lokalnego”, które odbędzie się w czwartek, 21 września 2017 r. w Wilczy (Filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Pilchowicach) w godzinach 9.00 - 15.00.

Szkolenie poprowadzi Małgorzata Zbroszczyk – kierownik Działu Informacji Regionalnej w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chrzanowie

Koszt szkolenia to 100 zł, liczba miejsc ograniczona. Zapisy możliwe są do 18 września. Szczegółowy program, zaproszenie oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej. Serdecznie zapraszamy!

>> Zaproszenie <<

>> Program <<